Z ustavujícího zasedání nově zvoleného Zastupitelstva obce Šebrov-Kateřina

| FOTOGALERIE |

V pondělí 8.listopadu 2010 se sešli na Obecním úřadě v Šebrově zastupitelé, kteří vzešli z podzimních komunálních voleb, aby nastartovali svoji činnost v novém volebním období.

Všichni přítomní zastupitelé složili na počátku zasedání slib a poté se zabývali volbou přestavitelů obce a zřízením výborů. Ze zastupitelstva vzešel pouze jeden návrh na starostu obce a to na pana Jiřího Nechvíle, který v této funkci pracuje dvě volební období, a ten byl také zvolen. Zajisté zastupitelé vyšli v ústrety přání našich občanů, neboť ve volebním výsledku od nich získal suverénně nejvíce hlasů. O posty místostarostů se podělily ženy – paní Komárková Lenka ze Svaté Kateřiny a paní Mgr. Klozová Jana ze Šebrova. Pro následující roky byly zastupitelstvem zřízeny dva výbory – finanční a kontrolní – kde v každém pracují tři zastupitelé.

Někteří přítomní občané poblahopřáli zastupitelům k jejich zvolení s přesvědčením, že budou poctivě hájit zájmy nás občanů a plnit jednotlivé body programu rozvoje obce tak, jak je slíbili před volbami. Podporujme je i my v jejich práci podnětnými návrhy a i účastí na jejich jednáních.

zápis z ustavujícího zasedání dne 08. 11. 2010 [doc, 84,5 kB]


Zpracoval: Jan Matal, kronikář obce

<< zpět